Aktuality a tiskové zprávy

Intercontinentalrally 2015

Jako již tradičně využili našich služeb pořadatelé Intercontinentalrally 2015.


Realizace veletržních expozic

Jednu z našich činností tvoří realizace veletržních expozic, které stavíme "na klíč", tedy od grafického návrhu až po montáž.


Kurýr expres

Kurýr expres je vhodný pro urgentní zásilky, hodnotné dokumenty, výběrová řízení, smlouvy k podpisu. Pro situace kdy rozhoduje rychlost a čas doručení.


Autodoprava

Nabízíme rychlou a spolehlivou přepravu jakéhokoliv zboží za velice výhodné ceny. Náklad jsme schopni dovézt nejen po Praze, ale i po celé České republice a v případě Vašeho zájmu i do zahraničí.

  • přeprava po Praze
  • přeprava po České republice
  • mezinárodní autodoprava
  • kurýr expres
  • půjčování vozidel na prezentační akce
  • zajištujeme dopravu materiálu a lidí pro film a televizi

Zajišťujeme dopravu dodávkovými vozidly Ford Citroën po České republice a EU s kapacitou šest europalet,  pronájem vozidel pro reklamu a film. Jsme k dispozici 24 hodin denně, sedm dnů v týdnu, včetně svátků, dle přání zákazníka. Přistavíme vozidlo a dopravíme náklad na místo určení v daném čase. V případě Vašeho zájmu zajistíme také dopravu velkými nákladními vozy.

Certifikovaná přeprava koní a drobných zvířat po celé EU:

Nabízíme také přepravu koní. Koně přepravujeme plánovaně na závody, připouštění, při prodeji tak i při akutních případech, zejména při neočekávaných zdravotních komplikacích. Jsme držiteli certifikátu pro přepravu koní po celé EU. V případě akutního transportu zvířete k veterináři (Veterinární klinika v Brně nebo Klinika chorob koní v Heřmanové Méstci) volejte 24 hodin denně.

Pojištění nákladu:

Přestože Vaše zboží přepravují zkušení a spolehliví řidiči, může nastat situace, kdy cizím zaviněním dojde k poškození přepravovaného zboží. Pro tyto případy máme uzavřeno pojištění proti poškození či ztrátě u stabilní a spolehlivé pojišťovny.                                                                         

Máte-li zájem o bližší podrobnosti k této službě, obraťte se na nás.